Krowodrza Centrum Konferencyjno-Hotelowe widok z zewnątrz

O nas

miejsce do pracy w hotelu krowodrza

Dla biznesu


Krowodrza to centrum konferencyjne – biznesowy punkt na mapie Krakowa.

Posiada 4 sale konferencyjne. Największa z nich ma 160 m2 i wyposażona jest w ściany mobilne, dzięki którym można podzielić ją na 3 mniejsze. Wszystkie sale wyposażone są w urządzenia multimedialne, klimatyzację i nagłośnienie.

Dla ważnych biznesowych rozmów, stworzyliśmy gabinet dostosowany według specjalnych wymogów bezpieczeństwa. Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking z 40 stanowiskami na samochody osobowe oraz 3 autokarowe. Na terenie Centrum znajduje się dwustanowiskowa stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Czytaj więcej
pokój dostosowany w pełni dla gości niepełnosprawnych

Pokoje


38 przestronnych pokoi, w tym 4 apartamenty. Urządzone w nowoczesnym stylu z akcentami Krakowa. Dołożyliśmy wszelkich starań aby, poprzez staranny dobór wysokiej jakości materiałów wyposażenia wnętrz, pobyt naszych Gości był możliwie najbardziej komfortowy.

Czytaj więcej
pokój dwuosobowy z dużymi łóźkami

Dla gości niepełnosprawnych


Osiem 30 metrowych pokoi, w pełni przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych (uchwyty w łazienkach, większe kabiny prysznicowe, szersze drzwi), to tylko kilka, z oferowanych udogodnień. Dla osób niewidomych i niedowidzących zainstalowaliśmy specjalny system głosowy, a menu restauracyjne napisane jest alfabetem Braille’a.

Zadbaliśmy też o to, aby osoba poruszająca się na wózku mogła samodzielnie dotrzeć w każde miejsce w hotelu, dzięki bez progowym wejściom oraz windzie. Ułatwiliśmy również wejście do hotelu poprzez miejsca parkingowe usytuowane tuż przed obiektem.

turysta rozmawia przez telefon

Zawsze po drodze


Obiekt z uwagi na swoje położenie jest zawsze po drodze dla naszych Gości podróżujących po południowej Polsce. Znajduje się blisko centrum Krakowa. Lokalizacja charakteryzuje się doskonałym połączeniem komunikacyjnym. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe w tym szybki tramwaj, stacja PKP Kraków- Łobzów łącząca lotnisko w Balicach, Główny Dworzec Kolejowy w Krakowie oraz Wieliczkę.

Do rynku głównego można udać się pieszo a dojazd tramwajem do Dworca Głównego zajmuje 7 min. W odległości 6 km znajduje się wjazd na autostradę A4. Dojazd do autostrady drogą dwupasmową. Również w odległości 5 km znajduje się droga na Kielce, Radom, Warszawa, Gdańsk.